- In verwachting? Dan zijn deze drie dingen herkenbaar voor jou! - 21 september 2023
- Onzichtbare beugel: een stralende glimlach zonder ongemak - 17 september 2023
- Hoe beïnvloedt een AOV je inkomen bij arbeidsongeschiktheid? - 10 september 2023
Daan en Jesse keken al weken uit naar hun verjaardag, en nu was het eindelijk zover! 10 maart werden ze 6 jaar. Natuurlijk hebben we het flink gevierd met onder andere een gaaf kinderfeestje. Daar lees je dit weekend meer over. Uiteraard mocht ook de versiering in huis niet ontbreken.
Dit jaar pakte we flink uit met de versieringen. Daan en Jesse vonden dat geweldig. We hebben ‘s avonds het huis versierd dus toen ze ‘s ochtends wakker werden en beneden kwamen keken ze vol verwondering rond in de huiskamer. Sja, toen was mijn missie natuurlijk al geslaagd; twee gelukkige mannetjes op hun verjaardag!
Als eerste zagen ze de grote stoere naamslinger die we bij de raam opgehangen hadden. Deze heeft de Slingerwinkel voor ons gemaakt. Daan en Jesse kunnen al lezen, dus in koor lazen ze de tekst voor. “Hoera, Daan en Jesse 6 jaar!”
De Slingerwinkel heeft een enorm groot aanbod aan naamslingers. En eigenlijk hebben ze nog meer dan op de website staat, want je kunt je naamslinger helemaal zelf naar wens samenstellen.
Als eerste kies je het lettertype waarin je je naamslinger wil. Vervolgens kies je uit welke kleur(en) je de naamslinger in wilt. Je kunt het zo gek maken als je wil; 2 kleuren, ieder woord een andere kleur of zelfs iedere letter in een andere kleur.
Tot slot kies je leuke tussenstukjes uit voor je slinger. Zoals je ziet kozen wij voor sterren, maar ook hierin is van alles mogelijk. Houdt je kind bijvoorbeeld van Super Mario Bros, geef dit dan door aan de Slingerwinkel en zij kijken of dit mogelijk is.
Naast naamslingers kun je bij de Slingerwinkel ook terecht voor allerlei andere versieringen zoals ballonnen, vlaggenlijnen en raamstickers. Ze hebben ook heel veel thema-versieringen, zoals voor de geboorte, de communie, voor carnaval en nog veel meer.
Wat kost een naamslinger:
Per letter, speciaal teken of cijfer betaal je €0,50 cent. Voor een tussenstukje betaal je €1,-.
Het is handig om er voor €0,40 cent zuignapjes met haakjes bij te bestellen zodat je de naamslinger heel makkelijk aan de raam kunt ophangen.
Winnen!
Winactie 2 van onze Feestweek!
Heb je binnenkort ook iets te vieren? Doe dan mee en maak kans op je eigen naamslinger!
* Like de Facebookpagina van Slingerwinkel
* Laat me in een reactie weten welke tekst jij zou willen als naamslinger.
Op 18 maart maken we de winnaar bekend!
Met dank aan De Slingerwinkel voor het toesturen van de naamslinger.

♥ ♥ ♥ Op Go or No Go wordt gebruik gemaakt van affiliate links. Dit betekent dat als jij op een van de links klikt, wij daar mogelijk een kleine commissie over krijgen. Het kost jou niets extra, maar het levert ons wel wat op. Met deze opbrengsten kunnen we deze website onderhouden. Ook krijgen wij soms betaald voor een artikel of we krijgen een product in ruil voor een blogpost. Onze mening blijft hierdoor nog steeds onveranderd en eerlijk. Voor meer informatie kun je de disclaimer doorlezen. ♥ ♥ ♥
17 Comments
Noortje
14 maart 2016 at 12:42‘Hoera Triss is jarig’
Dan kunnen we hem elk jaar gebruiken!
melissa
14 maart 2016 at 10:16Leuk voor zoontje jarno met Hoera, Jarno is jarig
Bonnie
13 maart 2016 at 18:46Heel leul voor mn dochter, ze is volgende maand jarig.
Graag met de tekst ‘ Hiep Hiep Hoera voor Nena’
Fleur
13 maart 2016 at 09:54ER IS ER EEN JARIG HOERA (zo is de slinger voor meerder jaren en jarigen inzetbaar ;D)
Anneliese de Waal
12 maart 2016 at 20:22Hoera…..Wessel is jarig !!
Marloes
12 maart 2016 at 20:18Wat een super winactie! Ik zou graag een slinger winnen met de tekst: add a little confetti to each day. Dat iedere dag maar een feestje mag zijn voor onze kleine meid.
Oma Will
12 maart 2016 at 19:25Wat weer een leuke winactie.
Ik doe graag mee voor mijn kleinkinderen.
Graag de Tekst: Hoera, Hoera, Er is er 1 jarig, Hoera, Hoera.
Ik heb geen Facebook, maar ik volg je op Bloglovin.
Bodil
11 maart 2016 at 21:17Owh ik heb geen Facebook dus deze actie gaat aan mij voorbij maar ik wilde toch even reageren dat het er heel gaaf uit ziet! Daar zijn je jongens vast erg blij mee geweest! 😀
Go or No Go
12 maart 2016 at 08:48En omdat je zo leuk reageert doe je gewoon mee nu! 🙂
Bodil
12 maart 2016 at 12:35Jeeej! thanks 😀
Sandra
11 maart 2016 at 15:08Wat een superleuke actie weer! Ik zou graag een slinger willen met: Nina en Antonio jarig! Hoera!
Jan
11 maart 2016 at 13:42Isabelle is jarig hoera hoera !
Marian ZW
11 maart 2016 at 10:58Ja, dat komt precies op tijd over 3 weekjes wordt onze jongste 4 jaar. Ik zou wel eens linger willen met de tekst HOERA-NATHAN-IS-JARIG
oma Ella
11 maart 2016 at 10:14Leuk voor onze kleinzoon.:
Hoera Bentley is jarig! !
Suzanne
11 maart 2016 at 09:39Hoera, Finn is jarig!
Dat zou ik graag op de slinger willen hebben. Superleuk voor een kind om een gepersonaliseerde slinger te hebben!
susan noordergraaf
11 maart 2016 at 09:16ik zou graag de slinger winnen met Hoera manuela is jarig!
WOEHOE! Feestweek op Go-or-No-Go.nl! - Go or No Go
11 maart 2016 at 08:37[…] #1: Win het boek Wat een pech, mijn naam is weg #2: Win een naamslinger […]