- { Recensie } | De Waanzinnige Boomhut van 130 verdiepingen - 26 februari 2021
- Een goede internetverbinding: voor ons essentieel! - 20 februari 2021
- De 5leukste Nintendo Switch games van 2021 - 17 februari 2021
Wij lezen de kinderen al van jong af aan boeken voor en inmiddels lezen Daan en Jesse hun eigen boeken voor ‘s avonds voor het slapen gaan. Op Go or No Go deze week een boek recensie van Wat een pech, mijn naam is weg!
Wat een pech, mijn naam is weg is een mooi, groot boek waarin, zoals de naam al doet vermoeden, een kindje op zoek gaat naar zijn of haar naam. Je kunt kiezen voor een meisjes of jongens versie.
Lost my name – Wat een pech, mijn naam is weg
Lost my name, het bedrijf achter het boek, heeft een erg mooie visie. Zij geloven dat de toekomst van entertainment gepersonaliseerd is. Met dit boek maken ze hiermee de eerste stap.
Wat een pech, mijn naam is weg gaat namelijk over een naam naar keuze. Als je het boek besteld, ben jij diegene die bepaald welke naam kwijt is. Het jongetje of meisje, de hoofdrolspeler van het boek, gaat op zoek naar de naam die jij hem of haar hebt gegeven.
Zo wordt dit boek dus een ontzettend leuk en verrassend boek! Kinderen die het lezen, komen er gaandeweg achter dat het kindje op zoek is naar hun eigen naam!
Wat een pech, mijn naam is weg heeft geweldige illustraties. Monstertjes, dieren, poppetjes, alles komt langs. De illustraties spreken Daan en Jesse erg aan, ze kijken op iedere bladzijde hun ogen uit!
Ook speelt het boek leuk met verschillende lettergroottes en lettertypes, wat het lezen extra leuk maakt.
Als je het boek op de website gaat maken, vul je de naam in van het kindje waar je het boek voor laat maken. Je kiest voor de jongens- of meisjesversie. Vervolgens wordt het boek samengesteld en krijg je te zien welke illustraties er bij jouw gekozen letters komen in het boek. Uiteraard krijg je bij dubbele letters in de naam niet twee dezelfde illustratie, zoals je hieronder kunt zijn aan de letter C.
Je kunt de boeken in allerlei talen bestellen en namen tot en met 12 letters lang zijn mogelijk. Heeft het kindje juist een korte naam, dan krijg je geen dunner boek, want dan worden er extra bladzijdes toegevoegd. Zo wordt het verhaal een stukje langer en is je boek nog altijd even dik als bij langere namen.
De kosten voor een boek zijn €26,99.
Na je bestelling kun je op de site perfect je bestelling volgen. Zo weet je precies welke status je bestelling heeft.
Go or No Go
Het boek is echt heel erg leuk, zowel voor je eigen kids als voor een super origineel kraam- of verjaardagscadeau. Het boek is van goede kwaliteit en de bladzijdes zijn van een mooie dikte. Er bestonden natuurlijk al boeken waarin je de naam van je kindje kon laten verschijnen, maar dit is wel echt even een stapje extra. Van ons krijgt Wat een pech, mijn naam is weg dan ook absoluut een GO!
Winnen!
Winactie 1 van onze Feestweek!
Vind je het leuk om iemand blij te maken met dit gave boek? 😀 Doe dan mee met de winactie!
Laat hieronder of op Facebook weten over welke naam jij dit boek zou laten gaan.
Deel je het actiebericht ook op Facebook? Dat vind ik extra leuk!
Op 18 maart wordt de winnaar bekend gemaakt.
Met dank aan Lostmy.Name voor het ontvangen van Wat een pech, mijn naam is weg.
♥ ♥ ♥ Op Go or No Go wordt gebruik gemaakt van affiliate links. Dit betekent dat als jij op een van de links klikt, wij daar mogelijk een kleine commissie over krijgen. Het kost jou niets extra, maar het levert ons wel wat op. Met deze opbrengsten kunnen we deze website onderhouden. Ook krijgen wij soms betaald voor een artikel of we krijgen een product in ruil voor een blogpost. Onze mening blijft hierdoor nog steeds onveranderd en eerlijk. Voor meer informatie kun je de disclaimer doorlezen. ♥ ♥ ♥
29 Comments
Winnaars van de Feestweek! - Go or No Go
24 maart 2016 at 14:17[…] boek ‘Wat een pech, mijn naam is weg‘: Amy Whitehead Een naamslinger van De Slingerwinkel: Joyce Lamers Strijkapplicaties en een […]
melissa
14 maart 2016 at 10:17Leuk voor zoontje jarno die volgende week 3 jaar wordt. lezen is erg belangrijk voor zijn ontwikkeling en logopedie dus extra leuk als zijn naam erin voorkomt
Iris
14 maart 2016 at 09:08Dit boek staat al een tijdje op mijn verlanglijstje. Het zou natuurlijk gaan over onze Daan
Kim
13 maart 2016 at 20:43Wat een super leuke actie!
Mijn zoontje Duuk van bijna 3 is dol op lezen en zeker weten ook dol op dit boek! En anders zijn mama wel ?
Fleur
13 maart 2016 at 09:56Voor Maud, die zo goed al kan voorlezen aan haar zus
Feinette
12 maart 2016 at 22:02Wat een leuk boek, leuke actie. Ik doe graag mee voor de naam Floris.
Lies
12 maart 2016 at 21:14Super leuk en persoonlijk!!! Ik doe heel graag mee voor de naam Morris!
Anneliese de Waal
12 maart 2016 at 20:20Ik doe graag mee !!!, heel erg leuk voor mijn zoontje Nicky 🙂
Nelly
12 maart 2016 at 11:05Over Aniek
Maartje
12 maart 2016 at 10:04Leuk!!
Ik doe graag mee voor mijn net geboren nichtje Alissa, de mooiste, de liefste en natuurlijk de slimste ;)).
Bep H
12 maart 2016 at 09:21wat leuk. ik wil graag meedoen voor mijn kleindochter van 4 weken: Liza
Miekske Dingens
11 maart 2016 at 18:10Wat gaaf zeg! Heel graag een kansje voor onze kapoen! Lijkt me echt leuk een verhaal met je eigen naam erin!
Jan
11 maart 2016 at 13:43Super leuk voor onze dochter
Arianne
11 maart 2016 at 11:18Voor mijn nichtje Jorinde. Ze doet haar best om te leren lezen. Wat zou ze verbazen als ze opeens haar naam ziet staan in het verhaal.
Kim
11 maart 2016 at 08:41Ik doe mee voor Lynn. Mijn vriendin heeft t boek voor haar dochter echt geweldig!
WOEHOE! Feestweek op Go-or-No-Go.nl! - Go or No Go
11 maart 2016 at 08:36[…] Win het boek Wat een pech, mijn naam is weg #2: Win een […]
Jolein koolske
11 maart 2016 at 06:45Oh wat super leuk zeg !!! Ik doe dolgraag mee voor mijn oudste dochter Milou. Ze is bijna jarig en dit zou leuk voor haar zijn om extra te krijgen . Ik heb ook echt al van veel mensen gehoord en gelezen dat dit boek een aanrader is, zou zooooo leuk zijn dus 🙂
Bodil
10 maart 2016 at 21:05Super tof! Moelijk kiezen met twee lieve dochters…. Kunnen er geen twee namen in? (Vroeg ze hoopvol… :p )
Alyssa, onze oudste, zal er al meer aardigheid voor hebben dan Evi. Dus als ik dan toch een keuze moet maken… Kan Evi altijd later nog een eigen boekje krijgen 🙂
Noortje
10 maart 2016 at 17:58Dit boek staat hoog op mijn verlanglijstje. Zou het heel graag willen winnen voor mijn dochter Triss!
Noortje
10 maart 2016 at 17:59Triss, heet ze 😛
Iris Alexia
10 maart 2016 at 10:31Voor mijn prinsje Mikai. Als vierde kind een eigen naamboek krijgen is wel een supercadeau vooral als je bijna jarig bent en twee wordt!
Ingrid Dijk-Hopster
10 maart 2016 at 10:19Dat klinkt als een leuk boek, al ben ik erg benieuwd wat ze bedacht hebben bij de Q, de naam waar ik voor kies is namelijk Quinten, en vaak is dat wel een beetje een ondergeschoven letter ☺️.
Ik doe erg graag mee voor mijn boefje
Anna Wienen
10 maart 2016 at 09:57Super leuk ! De naam: Julia
Facebook: Anna York
Helma keijzer
10 maart 2016 at 09:55Lezen is zo leuk! Het is heerlijk om met mijn kleuter naar de bieb te gaan en nieuwe boeken uit te kiezen. En soms kan ik het niet laten om haar te verwennen met een nieuw exemplaar. Ik zou haar gezichtje wel eens willen zien, als er een boek bestaat met haar naam er in. Mijn kleuter meisje heet Mila. Ik doe graag mee..!
riek
10 maart 2016 at 09:31Ik zou het schenken aan ons neefje Warre, heel leuk boekje. Toffe winactie
Inge
10 maart 2016 at 09:30Ik zou een boek willen over mijn allerliefste petekind Tom. Omdat hij een heel end bij hem vandaan woon en niet mobiel ben zie ik hen veel te weinig. Ik stuur hem graag zo’n superleuk persoonlijk boek zodat hij weet dat ik aan hem denk!
Rachel
10 maart 2016 at 09:23Een prachtig boek! Wij hebben deze ook voor ons zoontje. Ik zou er heel graag eentje winnen voor ons neefje Mees van 3 jaar! Duimen maar!
Marjo
10 maart 2016 at 09:17Dit is echt een leuke actie! Leuk voor Jonathan die net begint met lezen!
Marian Zw.
10 maart 2016 at 09:16Ik zou een boek laten maken met de naam Nathan. Onze jongste, na drie meiden een zoon! Dat was voor ons extra bijzonder. Een boek waard!